Flora Hotel Bodrum
Flora Hotel Bodrum

Hakkımızda

Flora Hotel Bodrum
Flora Hotel Bodrum
Flora Hotel Bodrum

Bodrum'un Ruhu

FLORA HOTEL BODRUM'A HOŞ GELDİNİZ

Bodrum'un Kalbinde

Gümbet Koyu’nun kalbinde, koya adını veren ikonik beyaz kubbeli sarnıçların hemen altında yer alan Flora Hotel Bodrum, bir sıcaklık, huzur ve yenilenme cennetidir. Parlak güneş ışığı ve berrak gökyüzüyle çevrelenen otel,  Ege Denizi’nin muhteşem turkuaz sularının çarpıcı manzaralarını sunmaktadır

OTELİN KISA TARİHÇESİ

Tarihçemiz

Gümbet Koy’unda, koya adını veren beyaz kubbeli yağmur sarnıçlarının hemen altında, sahile sadece 100mt uzaklıktayız.

FLORA GROUP’un temelleri 1988 yılında burada atıldı. O günden bu güne kapılarımızı hiç kapatmadık. Ulaşılacak asıl hedefin yatak adedinden çok müşteri memnuniyeti olduğunu bilerek, yıllardır hizmet çıtamızı daha yükseğe taşıyoruz. 

SONSUZ KAPALI VE AÇIK ALAN EĞLENCESİ

Seçeneklerle Dolu Bir Dünya ve Sonsuz Macera Sizi Bekliyor

Gümbet’in ünü sadece ziyaretçilerine bol seçenekli gece eğlenceleri sunması ile sınırlı değil… Yazın boğucu sıcaklarında bile, boğazdan kıyıya doğru süzülen serin esintisi ve kıyıdan yavaşça derinleşen denizi, Gümbet sahilinin tercih sebepleridir.  Bu güzel tatil koyunun tadını çıkartmak isteyenler için, her türlü gereksinime cevap verecek şekilde donatılmış 70 oda kapasitemiz, Türk mutfağının zengin çeşitlerini bulabileceğiniz restoranımız, hoş zamanlar geçirebileceğiniz havuz, havuz bar ve şömineli lobimizle hizmetinizdeyiz.

Flora Hotel Bodrum

Flora Hotel Bodrum