Flora Hotel Bodrum
Flora Hotel Bodrum

Gümbet Bodrum

Tatilin kalbinin attığı yer

Gümbet Bodrum

Bodrum’a yaklaşık 3 kilometre uzaklıkta bulunan Gümbet, hem yerli tatilcilerin favorisi hem de son yıllarda yabancı turistlerin sıkça tercih ettiği bir tatil merkezi haline gelmiştir. Bodrum Yarımadası’na gelen yabancı turistler genellikle konaklama için Gümbet’i seçiyor.

Gümbet, aslında Bodrum’un bir mahallesidir, ancak o kadar büyüktür ki artık bağımsız bir tatil beldesi olarak görülmektedir. Kendine has bir eğlence kültürüne sahip olan Gümbet, Bodrum’a kıyasla biraz daha sakin olarak değerlendirilebilir. Bununla birlikte, Gümbet’te de harika barlar, kafeler ve eğlence mekânları bulunmaktadır.

Bodrum Yarımadası’nın en canlı bölgelerinden biri olan Gümbet, Bodrum merkeze göre biraz daha sakin olsa da günün her saatinde farklı eğlence seçenekleri sunar. Akşam yemeğinden sonra, Gümbet’teki misafirler eğlence mekânlarına gitmek için hazırlanmaya başlar. Gündüz ve gece ayrı bir dinamizme sahip olan Gümbet, merkezde ve sahil boyunca birçok bar, disko, kafe ve eğlence merkezi ile her an keyifli vakit geçirme imkânı sunar. Bodrum’la karşılaştırıldığında eksik kalır yanı yoktur. Son yıllarda artan yerli ve yabancı turist sayısıyla birlikte, Gümbet’teki bar, disko ve restoranların sayısında da artış gözlenmiştir.

Flora Hotel Bodrum

Flora Hotel Bodrum
Flora Hotel Bodrum
Flora Hotel Bodrum